WSPÓŁPRACA &REKLAMA

Posiadamy grono zaangażowanych i aktywnych czytelników, które stale się powiększa. Największą grupą odbiorców Lookreatywni.pl są osoby o wykształceniu wyższym, aktywne zawodowo, nastawione na rozwój, mieszkające w dużych miastach, zainteresowane prawnymi aspektami działań kreatywnych: prawem własności intelektualnej, a także sztuką, kulturą, grafiką, nowymi technologiami oraz social media. Naszymi czytelnikami są w większości osoby pracujące w sektorze kreatywnym. Dużą grupę naszych czytelników stanowią również osoby prowadzące własną działalność gospodarczą.


Dlaczego warto współpracować właśnie z nami?

Reklamodawca poprzez obecność na Lookreatywni.pl zyskuje przede wszystkim dostęp do niestandardowej grupy odbiorców – kreatywych ludzi zainteresowanych praktycznymi aspektami prawa własnosci intelektualnej: twórców, artystów, młodych przedsiębiorców, specjalistów ds. marketingu, przedstawicieli branży kreatywnej, agencji kreatywnych, studiów graficznych, domów mediowych, freelancerów oraz młodych prawników do 40 roku życia. Prawo własności intelektualnej to temat niszowy, dlatego grupa naszych czytelników to społeczność trudna do zdobycia w innych mediach.


Możliwe formy współpracy

 • Wykłady
 • Prowadzenie paneli dyskusyjnych
 • Patronat medialny
 • Szkolenia
 • Banery reklamowe na stronie
 • Teksty sponsorowane
 • Konkursy, zabawy z nagrodami
 • Udział w kampaniach reklamowych

 

 

Wykłady

Wykłady na temat prawnych aspektów działań prawnych to nasza specjalność. Potrafimy z pasją mówić o prawie własności intelektualnej. Mamy doświadczenie w prowadzeniu wykładów dla małych i dużych grup słuchaczy:

 • Przedsiębiorco! Reklamuj się z głową! - wykład Magdaleny Miernik dla przedsiębiorców; spotkanie zorganizowane przez Biznes na Rynku w radomskiej restauracji Nihil Novi (marzec 2016)
 • Jak zarabiać na własności intelektualnej? - dwujęzyczny wykład Magdaleny Miernik i Ewy Fabian dla przedsiębiorców w Campus Warsaw (luty 2016)
 • Kolekcje modowe pod ochroną - wykład Magdaleny Miernik podczas konferencji „Szyte na miarę – rozwiązania dla branży fashion”; organizator: Polski Instytut Rozwoju Biznesu PIRB (styczeń 2016)
 • Learn@Campus: Intellectual Property Law for Startups - wykład Magdaleny Miernik dla przedsiębiorców w Campus Warsaw w Warszawie (listopad 2015)
 • Projektant a prawo własności intelektualnej - wykład Magdaleny Miernik w ramach Konferencji Prawa Autorskiego „W sprawie autorów” na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku (kwiecień 2015)
 • Startup Art - Warsztaty biznesowe i konferencja dla sektora kreatywnego (maj 2014)
 • Targi Wiedzy Graficznej 2013 i 2014 - wykłady Magdaleny Miernik dla projektantów i grafików; organizator: Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej STGU
Targi Wiedzy Graficznej 2013

83b0daf174598516c46af8e433103a10

 

TGW 2014

Akademia_Soft_SkillsProwadzenie Paneli dyskusyjnych

Lubimy rozmawiać i dyskutować zarówno z prawnikami, jak i z przedstawicielami branży kreatywnej. Mamy doświadczenie w prowadzeniu paneli dyskusyjnych:

 • ANSWER THE FUTURE 2015 - Magdalena Miernik poprowadziła panel prawa własności intelektualnej na Politechnice Warszawskiej w ramach Warsaw Innovation Days (czerwiec 2015)
 • „Kopia czy inspiracja. Spór o autentyczność projektowania” - cykl spotkań organizowanych w całym kraju przez Grupę Sztuka Architektury oraz firmę SITAG: Magdalena Miernik wzięła udział w charakterze prelegenta w panelu dyskusyjnym w Warszawie (czerwiec 2015)
answer2
plakat A4_SITAG

new_KIG_kongres_2015_dzień_1_180

new_KIG_kongres_2015_dzień_1_177

 


 

Patronat medialny

Chętnie patronujemy najciekawszym wydarzeniom z zakresu prawa własności intelektualnej w Polsce. Naszym patronatem medialnym do tej pory objęliśmy już wiele wydarzeń i konferencji, między innymi:
 • Ogólnopolską Konferencję z cyklu Nowoczesne Prawo Autorskie (Kraków, marzec 2016)
 • Startup Art #2 - program wsparcia w tworzeniu przedsiębiorstw dla absolwentów szkół artystycznych
 • Konferencję Prawa Autorskiego „W s/prawie autorów” - Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku (kwiecień 2015)
 • Value of information: intellectual property, privacy and BIG DATA - Międzynarodowa Konferencja Prawa Własności Intelektualnej i Prawa Nowych Technologii w Centrum Prawa Własności Intelektualnej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego
IPC-2014-logo-białe
wsprawie

Szkolenia

Lubimy dzielić się naszą wiedzą. Dlatego regularnie prowadzimy szkolenia i warsztaty z zakresu prawa własności intelektualnej. Szkolimy przedsiębiorców sektora kreatywnego, freelancerow, grafików, designerów, projektantów, specjalistów od wizerunku i marketingu – wszystkich kreatywnych, których codzienna praca ma charakter twórczy.
Poznaj naszą ofertę szkoleniową

Banery reklamowe na stronie

Uważasz, że Lookreatywni.pl to idealne miejsce do zaprezentowania Twoich usług lub produktów? Zapraszamy do kontaktu.

Teksty sponsorowane

Wywiady z kreatywnymi przedsiębiorcami, relacje z wydarzeń, teksty promujące ciekawe rozwiązania kreatywne - jesteśmy otwarci na różne formy współpracy o ile tylko nie kolidują one z naszą główną misją promowania wiedzy o prawie własności intelektualnej.

Konkursy z nagrodami

Mamy kreatywnych czytelników, którzy chętnie podejmują wyzwania. Z przyjemnością zaproponujemy im udział udział w ambitnej grze lub konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

Udział w kampaniach reklamowych

Jesteśmy otwarci na współpracę przy wszelkiego rodzaju projektach tworzonych w duchu przyświecającej nam idei promowania wiedzy z zakresu prawa własności intelektualnej oraz wspierania polskich twórców – artystów i przedsiębiorców.

Jesteś zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami

Rodzaj współpracy: